Do Hrachova zavítal Mikuláš 6.december 2015

06.12.2015

Druhú adventnú nedeľu sa občania Hrachova zišli pred Obecným úradom pri zapálení druhej adventnej sviečky. Tentokrát s rodičmi prišlo aj veľa detí. Netrpezlivo očakávali príchod Mikuláša a jeho pomocníkov, aby všetky poslušné a dobré deti obdaroval. Čakanie na Mikuláša spríjemnil svojimi koledami  a vianočnými piesňami spevácky zbor Hrachovienky. Aj Simonka Šusteková, ktorá ponúkala chutné medovníčky.

Keďže sniežik nenapadal, Mikuláš prišiel netradične- priviezli ho naši dobrovoľní hasiči na hasičskom aute. Spolu s anjelikom a čertíkom priniesol kôš plný malých sladkých prekvapení pre deti.

Milé popoludnie pripravili a sponzorovali členovia Dobrovoľného hasičského zboru v spolupráci s Jednotou klubu dôchodcov. P. Ing. Tomáš Keder spolu so starostom obce p. Ondrejom Knechtom privítali vzácneho hosťa – poslanca NR SR p. Mgr. Michala Bagačku.

V sychravom studenom počasí všetci uvítali aj malé občerstvenie  na zahriatie pripravené našimi hasičmi

a hasičkami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >