Prieskum názorov a potrieb občanov obce Hrachovo

03.07.2015

Z uvedeného dôvodu sa obraciame na Vás so záujmom „vypočuť si“ Váš názor prostredníctvom vyplnenia tohto dotazníka, ktorý je určený pre každú domácnosť vo všetkých 43 obciach Miestnej akčnej skupiny MALOHONT vrátane Vašej obce.

Vaše názory pomôžu pracovníkom a členom Miestnej akčnej skupiny MALOHONT pri plánovaní projektov a aktivít potrebných pre rozvoj Vašej obce a regiónu v najbližších 7 rokoch, ako aj pri získaní podpory na ich realizáciu. Váš názor je dôležitý a jednou z možností, ako sa zapojiť do rozhodovania o rozvoji obce a regiónu, je vyplnenie tohto dotazníka.

Dotazník je anonymný, preto neuvádzajte nikde svoje meno, iba ak by ste si to veľmi želali. Odpovede vpíšte do buniek alebo si vyberte s ponúkaných možností. Dotazník môžete vyplniť najneskôr do 31.07.2015. Ak ho vyplníte, nemusíte ho už odovzdávať v papierovej podobe. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať na mailovej adrese: mirkakubka@malohont.sk. Vopred ďakujeme za spoluprácu.

Dotazník môžete vyplniť tu:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 >